Witaj w SKY

Witaj na nowej platformie Sky&Co.

Przyznam szczerze, że nie tak wyobrażałam sobie premierę tej platformy. Nawet zastanawiałam się, czy ze względu na obecną sytuację w Ukrainie może będzie lepiej, jak przełożę otwarcie SKY&CO na inny termin. Pytanie tylko co to da? I czy zatrzymanie mojej działalności przyniesie jakiekolwiek korzyści, tym bardziej, że daję pracę dziewczynie, która musiała uciekać z Ukrainy. Chcę działać, aby móc zatrudniać jak najwięcej osób. Taki jest mój obecny cel.

Dzisiaj oficjalnie witam Was w moim nowym świecie SKY&CO w którym to znajdą się wszystkie produkty Sky&Co. oraz blog Just Keep Living, który jak to ja, ze względu na ogrom obowiązków prowadzę niestety z przerwami. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni, gdyż do rodziny SKY dołączają ciągle nowy ludzie z: pięknymi, nietuzinkowymi i niespotykanymi pomysłami. Już teraz mogę Wam zdradzić, że niedługo w ofercie znajdą się perfumy naszego autorstwa. Wszyscy Ci, którzy zamówili ubrania, już wiedzą jak pachnie WING, nasz nowy zapach Sky&Co.

Na blogu znajdziecie więcej porad pielęgnacyjnych od Jowity, która prowadzi profil na Instagramie @composition_analysis. Pojawi się też nowy cykl Cezarego „z pamiętnika taty”, a ja nadal będę pisać: „z pamiętnika matki”

Oprócz tego chcemy dzielić się z Wami jeszcze większą dawką przepisów kulinarnych, wnętrzarskich inspiracji i fotografii z najdalszych stron świata. Będziemy też przeszukiwać internet wzdłuż i wszerz, aby udostępniać Wam to co podbije nasze serca i umysły.

Na sam koniec chciałam Wam podziękować, że jesteście ze mną. Sky ma ciągle pod górę.  Najpierw otwarcie firmy w pandemii, później zawirowania w spółce i niepewna przyszłość, a teraz tragiczna sytuacja i wojna tuż za naszą granicą. Wierzę jednak, że przetrwamy ten ciężki czas.

Zobaczycie. Będzie pięknie!

A tymczasem korzystajcie, doradzajcie, dzielcie się opiniami, a jak sami chcecie coś napisać na blogu kontaktujcie się!
angelika.zajac@pazura.eu

Wasza Ciotka